ŚWIĘTUJ DZIEŃ MAMY Z SUGARFREE! -50% NA WSZYSTKO Z KODEM:MAMA50

Odstąpienie od umowy

Darmowy zwrot poprzez Paczkomaty Inpost

UWAGA: Posiadając konto w naszym sklepie możesz skorzystać z opcji „Darmowe zwroty”. Wybierz odpowiednią dla siebie formę zwrotu należności. Przy zwrocie na Saldo Klienta zwrócone środki można wykorzystać przy okazji kolejnych zakupów w sklepie internetowym. Masz 14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny, ale będzie nam miło jak podzielisz się swoją opinią odnośnie zwracanego produktu.

 • Zaloguj się na swoje konto na naszej stronie i kliknij „DODAJ ZWROT” w opcji ZWROTY PRODUKTÓW.
 • Wybierz zamówienie, którego dotyczy zwrot oraz produkty i ich ilości, które będziesz zwracać.
 • W kroku "Wybierz sposób zwrotu produktów" kliknij zwrot poprzez Paczkomaty Inpost (pamiętaj, aby wybrać poprawny rozmiar przesyłki).
 • W ostatnim kroku procesu dodawania zwrotu wygenerowana zostanie etykieta InPost wraz z instrukcją nadania. Wydrukuj ją i przyklej na wcześniej spakowaną paczkę. Następnie udaj się do dowolnego Paczkomatu i umieść paczkę w jednej ze skrytek.
 • Kiedy zwrot zostanie przez nas zweryfikowany zasilimy Twoje Saldo Klienta bądź zwrócimy środki na wskazane konto bankowe. Poinformujemy Cię o tym mailowo.

Samodzielna wysyłka

 1. Zaloguj się na swoje konto na naszej stronie i kliknij „DODAJ ZWROT” w opcji ZWROTY PRODUKTÓW,
 2. Wybierz zamówienie, którego dotyczy zwrot oraz produkty i ich ilości, które będziesz zwracać,
 3. W kroku "Wybierz sposób zwrotu produktów" wybierz "Samodzielna wysyłka"
 4. Wybierz odpowiednią dla siebie formę zwrotu należności,
 5. Kliknij „dodaj zgłoszenie zwrotu”. Wydrukuj wygenerowany formularz i umieść go w przesyłce,
 6. Wyślij przesyłkę na wskazany adres.
 7. Środki zostaną zwrócone maksymalnie do 14 dni. Poinformujemy Cię o tym mailowo.
 8. W przypadku zwrotu zamówienia złożonego bez rejestracji konta uzupełnij poniższy formularz i umieść go w paczce. Wyślij przesyłkę na wskazany adres.

  SUGARFREE SP. Z O.O / OMNIPACK
  BUD. DC04 RAMPA 40
  ALEJA KATOWICKA 66
  05-830 NADARZYN
  Pobierz formularz zwrotu

Wymiana

Masz prawo zwrócić zakupiony przez Ciebie towar bez podania przyczyny. Bez problemu możesz wymienić rozmiar lub zakupić ponownie inny produkt. Skorzystaj więc z formularza zwrotu i wskaż opcję zwrotu środków "na saldo". Dzięki temu, podczas kolejnych zakupów lub gdy otrzymasz zwrot, będziesz móc z nich skorzystać.

Reklamacja

Jeżeli otrzymałeś towar niepełnowartościowy lub jest on uszkodzony, skorzystaj z naszego kreatora do składania reklamacji, który znajdziesz po zalogowaniu się na swoim koncie na naszej stronie. Pomoże Ci on łatwo opisać wadę i dodać zdjęcia uszkodzonego towaru. Dzięki tym informacjom sprawdzimy zasadność reklamacji i wskażemy Ci właściwy sposób zwrotu. Darmową przesyłkę zwrotną uzyskasz dzięki naszemu kreatorowi reklamacji, który wygeneruje konkretne zgłoszenie dla reklamowanego przez Ciebie produktu.

pixelpixelpixelpixel